سه شنبه ۰۱ اسفند ۹۶    


   

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط


روش های  پرداخت

روش اول : پرداخت كارت به كارت

كاربر گرامی شما میتوانید با انتقال كارت به كارت به  حساب زیر از هر یک از کارت های عضو شبکه شتاب نسبت به شارژ حساب خود اقدام نمایید.

بانك پارسیان: شماره كارت------------------------- 7344 7809 0610 6221

به نام مجید مهراد

توجه : پس از واریز وجه  باید شماره ارجاع  که در رسید چاپی خود دریافت نموده اید را در سایت پارسی لیست در بخش پنل مدیریت كاربری گزینه ثبت مشخصات فیش بانكی وارد نمایید تا حساب شما شارژ گردد.

شارژ حساب حداكثر 24 ساعت پس از پركردن گزارش فیش واریزی

 

روش دوم: پرداخت ازطریق کلیه شعب بانک ملی ایران

با مراجعه به نزدیكترین شعبه بانك پارسیان، مبلغ را به حساب شماره: 352332-820 بانك پارسیان در وجه "مجید مهراد" بپردازید.

توجه : پس از واریز وجه  باید شماره سریال فیش نقدی  كه در رسید پرداخت شما به رنگ قرمز چاپ شده است را در سایت پارسی لیست در بخش پنل مدیریت كاربری گزینه ثبت مشخصات فیش بانكی وارد نمایید تا حساب شما شارژ گردد.

شارژ حساب حداكثر 24 ساعت پس از پركردن گزارش فیش واریزی

 

راهنمای واریز از طریق دستگاه خودپرداز (ATM)

 با در اختیار داشتن یکی از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب، مانند: سپهر(صادرات) - سیبا(ملی) - پارسیان (کارت نقدی - هدیه - اینترنت) - اقتصاد نوین - کارآفرین - ملت - کشاورزی(مهرکارت) - تجارت و ...، بدون مراجعه به بانک و حتی در ساعات و روزهای تعطیل قادر به پرداخت وجه آگهی خود خواهید بود.
با مراجعه به نزدیکترین دستگاه خودپرداز بانک مرتبط با کارت خود، بدون داخل شدن به بانک، وجه خود را به صورت زیر پرداخت و شماره ارجاع را که در رسید چاپی خود دریافت می کنید،
پس از ورود کارت به دستگاه خودپرداز و زدن رمز عبور خود، از منوهای موجود ابتدا "انتقال وجه" و سپس "به کارت دیگر" را انتخاب کنید. در صفحه‌ای که ظاهر می شود، مبلغ را به ریال وارد کنید. بطور مثال 750000 و کلید ورود را بزیند.
سپس شماره کارت مورد نظر از شما خواسته می‌شود که در این مرحله شماره 7344 7809 0610  6221 را وارد می‌کنید: (عدد 16رقمی) سپس کلید ورود را می‌زنید.

  در مرحله آخر خودپرداز از شما می‌پرسد آیا مطمئن به انتقال وجه به حساب "مجید  مهراد " می‌باشید، که با انتخاب کلید "بلی" با انتقال وجه موافقت می‌کنید.
خودپرداز با چاپ رسید شما را از انتقال وجه مطمئن می‌کند. این رسید شامل شماره ارجاع، مبلغ انتقالی و شماره حساب و کارت دریافت کننده می‌باشد. درخط دوم رسید چاپی، "شماره ارجاع" درج شده است، که شما باید این شماره را در بخش پنل مدیریت كاربری خود و در قسمت ثبت مشخصات فیش بانكی وارد نمایید.

 

 

به زودی روش پرداخت آنلاین از طریق کارتهای شبکه شتاب هم در سایت پارسی لیست میسر می گردد.

شماره تماس: 09122466451آگهی - آگهی رایگان - تبلیغات رایگان - آگهی اینترنتی - تبلیغات - نیازمندی - تبلیغات در سایت - سفارش آگهی - تبلیغ آگهی - آگهی در گوگل
درج آگهي در سايت رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.
با توجه به تعداد زياد آگهي در سایت , لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد .